درباره پیشروهاست

پیشروهاست از سال 1379 جهت ارائه خدمات میزبانی و دامنه شروع به کار نمود.
در طول سال ها عمده فعالیت پیشروهاست در زمینه میزبانی ، دامنه ، شبکه های کامپیوتری ، طراحی سایت و اجرا ، مشاوره در زمینه تجارت الکترونیک و سئو سایت بوده است.

چرا ما را انتخاب میکنند

دغدغه های پیشروهاست برای ارائه کیفیت مناسب سرویس به مشتریان

دیدگاه ما

از سال 1379 که پیشروهاست به منظور ارائه خدمات میزبانی و دامنه شروع به کار نمود تا الان که نزدیک به 20 سال از آن تاریخ می گذرد سعی کردیم که با ارائه سرویس با کیفیت و پشتیبانی در کنار مشتریان خود باشیم.

هدف ما

دسترس پذیری ، امنیت ، کیفیت سرویس و پشتیبانی برخط هدف های اصلی ما می باشد.
همراهی مشتریان از سال های نخستین تاسیس تاکنون و بزرگتر شدن جمع خانواده پیشروهاست با مشتریان جدید نشان دهنده کیفیت خدمات و پیگیری ما در پشتیبانی می باشد.

مشتریان ما

مشاوره ها

ساعات کاری

پروژه های اجرایی

از زبان مشتریان

اولویت ما رضایت مشتری است ، امیدواریم در این مسیر بتوانیم موفق عمل نماییم.

مهرداد

با توجه به مشکلاتی که سایت فروشگاهی من در سرور امریکا داشت از پیشروهاست خواستم که سرویس دیگری داشته باشم. با سه بار جا به جایی به مقصود خود رسیدم و در این مدت با صبر و حوصله و بدون چشم داشت راهنمایی و انتقال انجام شد.

امیر

سایت من منابع زیادی استفاده می کرد ، مشکلاتی سمت سرور داشتم که با راهنمایی پیشروهاست پلاگینی که مشکل داشت پیدا شد. متاسفانه پلاگین حاوی کدهای مخرب بود ، با راهنمایی کارشناس پیشروهاست پلاگین دیگری تهیه شد و مشکل سایت برطرف شد.

علیرضا

 چند بار از پیشروهاست تذکر بابت کدهای مخرب در سایت گرفتم که طراح سایت آن ها را برطرف نکرد. متاسفانه پس از مدتی از طرف  گوگل سایت من فیلتر شد و با کمک و راهنمایی کارشناس پیشروهاست مشکل سایت و فیلتر گوگل برطرف شد